Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

KAF

Kultiveringsanleggenes
Forening kaf.no

Om KAF

Foreningens formål

Kultiveringsanleggenes Forening er en sammenslutning av virksomheter som driver med kultivering av ville fiskebestander. Blant medlemmene er fiskekultiveringsanlegg, genbankanlegg og forskningsanlegg. Foreningen har bl.a. som formål å:

Mer om foreningen finner du i våre vedtekter  

Medlemskontingenten er gradert etter omsetning:

For de anlegg som har driftstilskudd fra f.eks. utbygger gjelder dette som omsetning.

Styret

Siste årsmøte ble avholdt på First Hotell Alstor i Stavanger onsdag 2. mars 2019 kl 17.00. 
Følgende styre ble valgt:

Leder:
Arnt Hovland Munthe
arnt@aroygard.no
908 37 175

Kasserer/sekretær:
Thomas Bjørnrud
fosa@fjellstyrene.no
951 17 661
Fra 01.01.2020:
Hans Jakob Hatlestad
hans.jakob@live.no
997 36 260

Nestleder:
Monika Klungervik
Monika.Klungervik@statkraft.no 
991 67 863

Varamedlem:
Trond Staberg
Mosklekk@frisurf.no
934 29 554

Marit Munthe
marit@aroygard.no
970 35 429

Styremedlem:
Frode Laugerud
flauge.hak@hotmail.com
908 70 377

Styremedlem:
Ole Jørgen Sve
olesve@stranda.kommune.no
995 76 000

Valgkomité 2019/2020:

Leder: Morten Merkesdal
morten.merkesdal@baerum.kommune.no
951 43 460
Medlem: Knut Aa. Bergesen
knut.bergesen@nina.no
481 34 312
Medlem: Geir Ove Henden
stvok@online.no
900 27 243

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn